DOTACJE UNIJNE

NASZA FIRMA

Firma Malchem jest jednym z wiodących producentów farb antykorozyjnych i przemysłowy w Polsce. Od 34 lat wiedza techniczna, doświadczenie i nieustanny rozwój stanowi nasz największy potencjał

 

PRODUKTY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg profesjonalnych produktów antykorozyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą naszej firmy.

 

WSPARCIE TECHNICZE

Wyróżniamy się oferując wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy!

 

AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że firmy transportowe dostarczające towar do Państwa oficjalnie poinformowały naszą firmę o znacznym wzroście masy towarowej w sieciach dystrybucyjnych , który wpływa negatywnie na ich przepustowość , co może wiązać się z opóźnieniami w dostawach Państwa towaru. W związku z zaistniałą sytuacją firmy transportowe są zmuszone do ograniczenia odbioru przesyłek drobnicowych w kraju najbardziej w okresie od 28 maja do 4 czerwca 2018r. Podjęte decyzje i działania mają na celu zapewnienie optymalnej realizacji usług przy tak dużym wolumenie, który w okresie przed świętami lub dniami wolnymi z nimi powiązanymi, występuje we wszystkich sieciach dystrybucyjnych. Za wszelkie związane z tym niedogodności firma MALCHEM, bardzo Państwa przeprasza, i bardzo prosi w miarę możliwości o składanie zamówień z wyprzedzeniem oraz max do godziny 13, zamówienia złożone po godzinie 13 będą realizowane dnia następnego, dokonamy również wszelkich starań aby ewentualne opóźnienia nie występowały w realizacji Państwa zamówień.

WIĘCEJ