GAZELE BIZNESU

Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt poinformować, że firma Malchem należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele biznesu 2016 _2

 

 

 

DLACZEGO MY?

  • Wdrożony i utrzymywany system zarządzania jakością ISO-9001
  • Marka MALCHEM – sprawdzone farby antykorozyjne
  • Dopracowane rozwiązania w zabezpieczeniach antykorozyjnych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Aprobaty Techniczne i Dopuszczenia Niezależnych Laboratoriów Badawczych, Oceny i Atesty Higieniczne – Państwowego Zakładu Higieny
  • Doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, nadzory
  • Zawsze aktualna oferta

Szanowni Państwo!

Fabryka Farb i Lakierów MALCHEM została założona przez Jarosława Malskiego (1948-2008) w 1981 roku.

MALCHEM posiada wieloletnią tradycję w produkcji i stosowaniu farb i lakierów do antykorozyjnego zabezpieczenia obiektów m.in w przemyśle chemicznym, maszynowym, górnictwie, okrętownictwie, transporcie lądowym, energetyce, budownictwie i gospodarce komunalnej.

Nasze farby to wyroby o wysokiej jakości, gwarantujące wieloletnie a zarazem ekonomiczne zabezpieczenie konstrukcji stalowych pracujących w ciężkich warunkach korozyjnych.

Oferujemy pomoc w zakresie stosowania naszych wyrobów oraz zapewniamy fachowe doradztwo techniczne związane z indywidualnym projektem na poszczególne konstrukcje. Oferujemy również efektywne systemy powłokowe uwzględniające czynniki środowiskowe w jakich będą eksploatowane, oraz konsultacje technologiczne uwzględniające warunki aplikacji, wymagania wykonawcze i żądane okresy trwałości.

W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszych klientów, wdrożyliśmy system zarządzania jakością i w roku 2006 otrzymaliśmy stosowny certyfikat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.